Open de Balaguer

Ranking inicial

 
 
Nš   RI   APELLIDOS            NOMBRE     PROCEDENCIA     TI EFIDE ELOC CA 

-----------------------------------------------------------------------------

   1.-    1 BRUZON      .        Lazaro     CUB             GM  2628    0 A  

   2.-    2 DELCHEV     .        Aleksander BUL             GM  2603    0 A  

   3.-    3 BURMAKIN    .        Vladimir   RUS             GM  2551    0 A  

   4.-    4 PARAGUA     .        Mark       PHI             MI  2529    0 A  

   5.-    5 MOVSZISZIAN .        Karen      ARM             GM  2528    0 A  

   6.-    6 LALIC       .        Bojdan     ENG             GM  2527    0 A  

   7.-    7 TORRE       .        Eugenio    PHI             GM  2521    0 A  

   8.-    8 MIRZOEV     .        Azer       AZE             GM  2513 2585 A  

   9.-    9 SUBA        .        Mihai      ROM             GM  2503    0 A  

  10.-   10 GONZALEZ    VIDAL    Yuri       CUB             MI  2487    0 A  

  11.-   11 KASPAROV    .        Sergey     BLR             MI  2484    0 A  

  12.-   12 BRAGA       .        Fernando   ITA             MI  2462    0 A  

  13.-   13 KOLMJENOVICH .       Davor      CRO             GM  2461    0 A  

  14.-   14 COSMA       .        Ioan       ROM             MI  2459    0 A  

  15.-   15 ALMEIDA     .        Omar       CUB             MI  2447    0 A  

  16.-   16 VELICHA     .        Petr       CZE             MI  2440    0 A  

  17.-   17 FOISOR      .        Cristina   ROM             WIM 2438    0 A  

  18.-   18 ROEDER      .        Mathias    GER             MI  2431    0 A  

  19.-   19 MATEO       .        Ramon      DOM             MI  2425    0 A  

  20.-   20 MINZER      .        Claudio    ARG             MI  2425    0 A  

  21.-   21 MUŅOZ       PANTOJA  Miguel     PER             MI  2421    0 A  

  22.-   22 VAN RIEMSDIJK .      Herman C.  BRA             MI  2416 2365 A  

  23.-   23 KOHLWEYER   .        Bernd      GER             MI  2411    0 A  

  24.-   24 RANOLA      .        Ives       PHI                 2410    0 A  

  25.-   25 GONZALEZ    .?       Jayson     PHI             MI  2405    0 A  

  26.-   26 HERNANDEZ   .        Roman      CUB             GM  2400    0 A  

  27.-   27 FOISOR      .        Ovidiu     ROM             MI  2399    0 A  

  28.-   28 KOVACEVIC   .        Slobodan   SCG             MI  2396    0 A  

  29.-   29 PANCHEKOV   .?       Alexander  UKR             MI  2395    0 A  

  29-bis 34 VILELA      .        Jose Luis  CUB             MI  2392    0 A  

  31.-   30 BARRIA      ZUŅIGA   Daniel     CHI             MF  2386    0 A  

  32.-   31 WOHL        .        Aleksandar AUS             MI  2379    0 A  

  33.-   32 VASSALLO    .        Mauricio   ARG             MI  2374    0 A  

  34.-   33 WESTERINEN  .        Keikki     FIN             GM  2371    0 A  

  35.-   35 BACHES      GARCIA   Guillem    LLEIDA          MI  2361 2430 A  

  36.-   36 BANCOD      .        Ronald     PHI             MI  2354    0 A  

  37.-   37 COLAS       LONGARES Rafael     TAMARITE        MF  2353    0 A  

  38.-   38 ARRIBAS     ROBAINA  Maritza    CUB             WGM 2344    0 A  

  39.-   39 FROIS       .        Antonio    POR             MI  2342    0 A  

  40.-   40 PIŅA        .        Sulennis   CUB             WGM 2338    0 A  

  41.-   42 DARWIN      .        Laylo      PHI                 2328    0 A  

  42.-   41 VASILEVICH  .        Irina      RUS             WIM 2328    0 A  

  43.-   43 HUA         .        Lefong     CAN             MF  2323    0 A  

  44.-   44 DZHINGAROVA .        Emilia     BUL             WGM 2290    0 B  

  45.-   45 PONS        CARRERAS David      St. ADRIA BESOS MC  2284 2310 B  

  46.-   46 RAMON-I     PEREZ    Jose Luis  ESP                 2268    0 B  

  47.-   47 CID         ROYO     Jonathan   TAMARITE            2257    0 B  

  48.-   48 BRUNED-I    .        Yvalin     ESP                 2251    0 B  

  49.-   49 TRIGO       CONDE    Isaac      TAMARITE            2246    0 B  

  50.-   50 PHAM        GUERRERO Sergi      SORT                2220 2305 B  

  51.-   51 LOMMERS     .        Frank      NED                 2199    0 B  

  52.-   52 CODINA      GARCIA   Josep      LLEIDA          MC  2186 2265 B  

  53.-   53 SANCHEZ     CASTILLO Sarai      VEN             WIM 2180    0 B  

  54.-   54 ORTIZ       AGUIRRE  Nadya      COL             WIM 2167    0 B  

  55.-   55 RAMONEDA-I  RUMI     Aitor      C.E. BALAGUER       2162 2245 B  

  56.-   56 TARRAGO     ANTONI   Maurici    St. ADRIA BESOS     2161 2255 B  

  57.-   57 CESAR       .        Geovanny   DOM                 2156    0 B  

  58.-   58 FANDIŅO     REYES    Roquelina  CUB             WIM 2153    0 B  

  59.-   59 BRUNED      SEGURA   Mario      LLEIDA          MC  2152 2265 B  

  60.-   60 GALLARDO  RETORTILLO Enrique    LLEIDA              2134 2165 C  

  61.-   61 BRUNED-II   .        Boris      ESP                 2133    0 C  

  62.-   62 QUINTAS     GALEANO  LLuis      PARDINYES           2105 2200 C  

  63.-   63 TARRAGO     DOMINGO  Miquel     St. ADRIA BESOS     2088 2140 C  

  64.-   64 MONTOLIU-I  TORNE    Antoni     C.E. BALAGUER       2079 2205 C  

  65.-   65 ACCATTATO-II MARTIN  Mario      ZARAGOZA            2078 2067 C  

  66.-   66 NILLSSON    .        Lars       DEN                 2075    0 C  

  67.-   67 MONTOLIU-II DELGADO  Isaac      C.E. BALAGUER       2070 2060 C  

  68.-   68 GUIRAO      GALCERAN Marc       C.E. BALAGUER       2063 2105 C  

  69.-   69 GABARRO     SOLE     Ramon      IVARS D'URGELL  MC  2056 2330 C  

  70.-   70 MORENO      PERALES  Antonio    LLEIDA              2046 2105 C  

  71.-   71 SOLA-II     CORTADA  Iris       BENAVENT            2044 1970 C  

  72.-   72 BELTRE      .        Pedro      DOM                 2042    0 C  

  73.-   73 GUETAS      SANCHEZ  Hugo       BARBASTRO           2040    0 C  

  74.-   74 GENSANA    BERZUNCES Joan       LLEIDA              2038 2085 C  

  75.-   75 PIQUE       SAFONT   Joan Manel TARREGA             2032 2075 C  

  76.-   76 CHARBONNEAU .        Anne Marie CAN                 2030    0 C  

  77.-   77 LAZARO      PORTA    Angel      FOMENT              2029 2145 C  

  78.-   78 REVES       BALLESTE Josep      LLEIDA              2028 2065 C  

  79.-   79 GUTIERREZ   LEON     Cristobal  CATALONIA           2023 1980 C  

  80.-   80 SVENDSEN    .        Peter      DEM                 2013    0 C  

  81.-   81 BIOSCA      LACASA   Jordi      BENAVENT            2008 2030 C  

  82.-   82 LLASERA     BRUFAU   Joan       FOMENT              2006 1940 C  

  83.-   83 RAMON-II    ORTIGA   Francisco  ESP                 1980    0 D  

  84.-   84 FOISOR     .         Veronica   ROM                 1969    0 D  

  85.-   85 BRUNED-III  .        Vlanney    ESP                 1962    0 D  

  86.-   86 GIRIBET     CUNYAT   Joan Ramon IVARS D'URGELL      1904 2025 D  

  87.-   88 SESMA       RUBIO    Patxi      NAVARRA             1862 1914 D  

  88.-   89 VALLVERDU   MIRET    Oscar      A.R.C.A.               0 2090 C  

  89.-   90 ARANZANA    ARESTE   Alberto    LLEIDA                 0 2085 C  

  90.-   91 GUTIERREZ   MARTOS   Ferran     LLEIDA                 0 2085 C  

  91.-   92 SANUY       MONCASI  Albert     BENAVENT-LLEIDA        0 2080 C  

  92.-   93 TUDELA-I    BAIGET   Miquel     VILANOVENC             0 2080 C  

  93-bis 87 VERDES      NADAL    Ramon      TARREGA                0 2065 C  

  94.-   94 PERA        LUCAS    Eugeni     VILABARCA              0 2020 C  

  95.-   95 BALLINA     AMANDI   Casimiro   ASTURIAS               0 2015 C  

  96.-   96 DEGRACIA    BURGUES  Josep A.   ALFARRAS               0 2015 C  

  97.-   97 BARRERA     CAMPRUBI Cosme      C.E. BALAGUER          0 2010 C  

  98.-   98 RODRIGUEZ   DOBLADEZ Victor     NAVARRA                0 2007 C  

  99.-   99 MORAN       RUBIO    Francisco  C.E. BALAGUER          0 2005 C  

 100.-  100 SERRA       SOTO     Salbador   TARREGA                0 2005 C  

 101.-  101 BALCELLS   SORIGUERA Marc       TARREGA                0 2000 C  

 102.-  102 NAVARRO     NAVARRO  Crescenci  LLEIDA                 0 2000 C  

 103.-  103 TAN         .        Winona     PHI                    0 2000 C  

 104.-  104 CANTONS     RAFEL    Miquel     C.E. BALAGUER          0 1980 D  

 105.-  105 JORDAN      ARIAS    Jesus      PARDINYES              0 1970 D  

 106.-  106 ALOY        PIULATS  Ramon      VILABARCA              0 1965 D  

 107.-  107 PUIGPINOS   FONT     Esteban    PONTS                  0 1965 D  

 108.-  108 COLL-I      ORTEGA   Jordi      C.E. BALAGUER          0 1955 D  

 109.-  109 RIAZA       SANCHEZ  Francisco  LLEIDA                 0 1955 D  

 110.-  110 SERRA       ROIG     David      LLEIDA                 0 1950 D  

 111.-  111 PICART      ARMADA   Sergi      LLEIDA                 0 1935 D  

 112.-  112 FRANCES   CUSCULLOLA Oriol      LLEIDA                 0 1920 D  

 113.-  113 TARRAGO-II  ANTONI   Albert     St. ADRIA BESOS        0 1920 D  

 114.-  114 ACCATTATO-I MARTIN   Nicola     ZARAGOZA               0 1917 D  

 115.-  115 SOLSONA   MANONELLES Josep      CAPABLANCA             0 1905 D  

 116.-  116 TUDELA-II   PI       Marc       VILANOVENC             0 1900 D  

 117.-  117 GARCIA      RUIPEREZ Andres     C.E. BALAGUER          0 1895 D  

 118.-  118 JUCLA       ESTEVA   Fco. Javie LLEIDA                 0 1895 D  

 119.-  119 PAGES       JANE     Josep      BELLPUIG               0 1895 D  

 120.-  120 CASTELLO    ESTANY   Josep Fco. SANT FELIU             0 1890 D  

 121.-  121 CURIA       PIŅOL    Julio      LLEIDA                 0 1890 D  

 122.-  122 CONESA      HORTALA  Joan Ant.  SORT                   0 1885 D  

 123.-  123 VICENTE     OLIVA    Miquel A.  C.E. BALAGUER          0 1870 D  

 124.-  124 SOLA-I      MASIA    Arcadi     BENAVENT               0 1855 D  

 125.-  125 NAVAL       VIDIELLA Juan       TAMARITE               0 1848 E  

 126.-  126 BATLLE      TARRAGO  Ferran     St. ADRIA BESOS        0 1845 E  

 127.-  127 ESCUR       HEREU    Joaquim    VALLFOGONA             0 1845 E  

 128.-  128 MASOT       RIBE     Jesus      LLEIDA                 0 1845 E  

 129.-  129 TARRAGO-I   ANTONI   Anna       St. ADRIA BESOS        0 1845 E  

 130.-  130 EDO         TEYS     Enric      SORT                   0 1840 E  

 131.-  131 CORIA       GONZALEZ Pedro      MOLLERUSSA             0 1835 E  

 132.-  132 SEGURA      CABALLE  Ramon      LA SEGARRA             0 1815 E  

 133.-  133 FERNANDEZ   QUEIZAN  Braulio    GALICIA                0 1811 E  

 134.-  134 BARBOSA     RUBIES   Laia       C.E. BALAGUER          0 1800 E  

 135.-  135 COLL-II     ORTEGA   Cristina   C.E. BALAGUER          0 1800 E  

 136.-  136 PORTELL     LLOBETO  Aleix      C.E. BALAGUER          0 1800 E  

 137.-  137 DURO        SOLE     Ramon      LLEIDA                 0 1795 E  

 138.-  138 MENCHON     LOPEZ    Ricardo    CAPABLANCA             0 1790 E  

 139.-  139 GIL         GIL      Luis       BARBASTRO              0 1777 E  

 140.-  140 ARNO-I      BENDICHO Arnau      C.E. BALAGUER          0 1775 E  

 141.-  141 FEBRERO     PEREZ    LLuis      COMTAL                 0 1775 E  

 142.-  142 LUENGO-I   GUILLERMO Daniel     C.E. BALAGUER          0 1775 E  

 143.-  143 LUENGO-II  GUILLERMO Xavier     C.E. BALAGUER          0 1770 E  

 144.-  144 RAMONEDA-II RUMI     Gisela     C.E. BALAGUER          0 1760 E  

 145.-  145 PEDESCOLL  MONTURIOL Albert     C.E. BALAGUER          0 1750 E  

 145-bis161 SOLA-III    CORTADA  Maria      BENAVENT               0 1750 E  

 147.-  146 BARBOSA     MARTINEZ Marcel     C.E. BALAGUER          0 1745 E  

 148.-  147 IVANOV-I    MARKOV   Rodoslav   C.E. BALAGUER          0 1740 E  

 149.-  148 ARNO-II     BENDICHO Xenia      C.E. BALAGUER          0 1730 E  

 150.-  149 AUBACH      SOTERES  Santi      BELLPUIG               0 1730 E  

 151.-  150 LLOVET     PALLEROLA Oriol      VILANOVENC             0 1725 E  

 152.-  151 IVANOV-II   MARKOV   Dimitri    C.E. BALAGUER          0 1720 E  

 153.-  152 SUBIAS      GINER    Juan Ramon TAMARITE               0 1711 E  

 154.-  154 BURGUES     JUANGRAN Gerard     C.E. BALAGUER          0 1700 E  

 155.-  155 FRAGO       MONTANUY Eduard     TAMARITE               0 1700 E  

 156.-  156 GRACIA      JUVILLA  Mateo      C.E. BALAGUER          0 1700 E  

 157.-  157 LARA        MONTOLIO Marta      C.E. BALAGUER          0 1700 E  

 158.-  158 LLOVERA     PUJOL    Rogel.li   VILABARCA              0 1700 E  

 159.-  153 OZAITA      MARTINEZ Tomas      NAVARRA                0 1700 E  

 160.-  159 SAN MARTIN  GUIRAL   Bernat     FRAGA                  0 1700 E  

 161.-  160 SISAMON    DE CASTRO Luis       TAMARITE               0 1700 E  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

































 

 

 

 

  


 

1