bįjate el explorer 6 de la pągina www.microsoft.com   

 Actualizado con fecha: 23/01/2003 21:22:47

agregar a favoritos

enlaces fotos todo elo debates
comunidad chat teoria  
  

 

 

 

 

Campionat de Catalunya per equips

Territorial de Lleida

CATEGORĶA TERCERA 

GRUP 1
RONDA 1 (02/02/03)			RONDA 2 (09/02/03)
BALAGUER-C	BALAGUER-E		JUNEDA-C	VALLFOGONA-C
BENAVENT-C	JUNEDA-C		BALAGUER-E	BENAVENT-C
VALLFOGONA-C	AITONA			LLEIDA-C	BALAGUER-C
LLEIDA-C	DESCANSA		AITONA	DESCANSA
				
RONDA 3 (16/02/03)			RONDA 4 (23/02/03)
BENAVENT-C	LLEIDA-C		BALAGUER-E	AITONA
VALLFOGONA-C	BALAGUER-E		LLEIDA-C	VALLFOGONA-C
AITONA		JUNEDA-C		BALAGUER-C	BENAVENT-C
BALAGUER-C	DESCANSA		JUNEDA-C	DESCANSA
				
RONDA 5 (02/03/03)			RONDA 6 (09/03/03)
VALLFOGONA-C	BALAGUER-C		LLEIDA-C	JUNEDA-C
AITONA		LLEIDA-C		BALAGUER-C	AITONA
JUNEDA-C	BALAGUER-E		BENAVENT-C	VALLFOGONA-C
BENAVENT-C	DESCANSA		BALAGUER-E	DESCANSA
				
RONDA 7 (16/03/03)	
AITONA		BENAVENT-C	
JUNEDA-C	BALAGUER-C	
BALAGUER-E	LLEIDA-C	
VALLFOGONA-C	DESCANSA	
GRUP 2
RONDA 1 (02/02/03)			RONDA 2 (09/02/03)
VILANOVENC-B	PONTS-B			ELEFANT-C	TORĄ-B
TARREGA-C	ELEFANT-C		PONTS-B		TARREGA-C
TORĄ-B		LA SEGARRA		BELLPUIG-B	VILANOVENC-B
BELLPUIG-B	BALAGUER-D		BALAGUER-D	LA SEGARRA
				
RONDA 3 (16/02/03)			RONDA 4 (23/02/03)
TARREGA-C	BELLPUIG-B		PONTS-B		LA SEGARRA
TORĄ-B		PONTS-B			BELLPUIG-B	TORĄ-B
LA SEGARRA	ELEFANT-C		VILANOVENC-B	TARREGA-C
VILANOVENC-B	BALAGUER-D		BALAGUER-D	ELEFANT-C
				
RONDA 5 (02/03/03)			RONDA 6 (09/03/03)
TORĄ-B		VILANOVENC-B		BELLPUIG-B	ELEFANT-C
LA SEGARRA	BELLPUIG-B		VILANOVENC-B	LA SEGARRA
ELEFANT-C	PONTS-B			TARREGA-C	TORĄ-B
TARREGA-C	BALAGUER-D		BALAGUER-D	PONTS-B
				
RONDA 7 (16/03/03)	
LA SEGARRA	TARREGA-C	
ELEFANT-C	VILANOVENC-B	
PONTS-B		BELLPUIG-B	
TORĄ-B		BALAGUER-D	
GRUP 3
RONDA 1 (02/02/03)			RONDA 2 (09/02/03)
BALAGUER-B	BALAGUER-F		ARBECA		SORT-B
BENAVENT-B	ARBECA			BALAGUER-F	BENAVENT-B
SORT-B		SORT-C			IVARS-C		BALAGUER-B
IVARS-C	DESCANSA			SORT-C	DESCANSA
				
RONDA 3 (16/02/03)			RONDA 4 (23/02/03)
BENAVENT-B	IVARS-C			BALAGUER-F	SORT-C
SORT-B		BALAGUER-F		IVARS-C		SORT-B
SORT-C		ARBECA			BALAGUER-B	BENAVENT-B
BALAGUER-B	DESCANSA		ARBECA	DESCANSA
				
RONDA 5 (02/03/03)			RONDA 6 (09/03/03)
SORT-B		BALAGUER-B		IVARS-C		ARBECA
SORT-C		IVARS-C			BALAGUER-B	SORT-C
ARBECA		BALAGUER-F		BENAVENT-B	SORT-B
BENAVENT-B	DESCANSA		BALAGUER-F	DESCANSA
				
RONDA 7 (16/03/03)	
SORT-C		BENAVENT-B	
ARBECA		BALAGUER-B	
BALAGUER-F	IVARS-C	
SORT-B	DESCANSA	
	

FASE FINAL

1r CLASSIFICAT  GRUP I   -   1r CLASSIFICAT GRUP II

1r CLASSIFICAT GRUP II    -   1r CLASSIFICAT GRUP III

1r CLASSIFICAT GRUP III   -   1r CLASSIFICAT GRUP I

Les dates encara s'han de determinar.

 

Para facilitar resultados enviar un email a toniaiza@infonegocio.com

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com